vefk

Aşk vefki

Aşk vefki nasıl yapılır vefk yapabilen medyum yorumları

İlk İslam toplumlarında özellikle savaşa giden askerlerin manevi anlamda korunma altında olması için kullanılan vefk işlemleri daha sonra ki zamanlar da özellikle aşk konusunda kendilerini şanssız hisseden kişiler içinde kullanılmıştır. Özel bir sistem ile hazırlanan bu işlemlerden sonuç alabilmek için çok dikkatli olmak ve aynı zamanda tüm kontrolleri yapmak gerekir. Çünkü bu işlemleri yapmak hem çok zor hem de çok karışıktır.

Aşk Vefki hazırlarken bir kağıt veya bir deri parçasına kare şekiller çizilir. Daha sonra bu karelerin içleri amaca uygun olarak seçilen sayılar ile doldurulur. Burada önemli olan bu sayıların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı toplamı vermiş olmasıdır. Bunu sağlamak için medyumların çok dikkatli olmaları gerekir. Eğer bu sayıların toplamları kontrol edilmezse o zaman hata olabilir ve bu da işlemlerin sonuç vermemesine neden olabilir.

Aşk Vefkinin Etkileri

Bu sebeple medyumlar hangi amaçla olursa olsun vefk hazırladıkları zaman mutlaka bu sayıların toplamlarını titiz bir şekilde kontrol etmelidirler. Doğru bir şekilde hazırlandığı zaman mutlaka insanların manevi anlamda desteklenmelerini sağlayabilen bu işlemler de insanların da mutlaka fiziki olarak emek vermeye devam etmeleri gerekir. Çünkü vefk işlemlerinin en önemli özelliği budur. Yani vefk yapan bir kişi amacına direk olarak ulaşacağını düşünmemelidir.

Çünkü vefk işlemleri sadece insanların fiziki olarak verdikleri emekleri desteklemek için yapılan işlemlerdir. Aşk hayatını istediği gibi yola sokabilmek isteyen kişiler de kesinlikle bu konuya dikkat etmeli ve aşk vefki ile ancak manevi yardımlar alacaklarını bilmeleri gerekir. Medyumların verdikleri bilgilerin dışına çıkmadan kendilerine verilen çizimleri kullanmaya devam eden kişiler zaman içinde mutlaka sevdikleri kişilerin de kendilerine aynı şekilde karşılık vereceğini bilip sabırlı bir şekilde hareket etmelidirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı