medyumlar

gerçek medyum kimdir

Gerçek medyum kimdir

Medyumlar mesleklerine belli bir konuma gelmek ve insanların güvenlerini kazanabilmek için çok uzun zaman boyunca çalışmalar yapmak zorundadırlar.

özellikle meslek hayaları boyunca durmadan yeni şeyler öğrenmek zorunda olan ve elde edecekleri bilgileri nerede veya nasıl kullanacaklarını bilmeleri gereken medyumlar bu sebeple kendilerini çok uzun ve zorlu bir süreci beklediğini bilmelidirler.

Medyum olmak için yola çıkan insanların çoğu kısa zaman içinde bu mesleğin ne kadar zor olduğunu ve kendilerinin bu mesleği yapamayacaklarını anlamaktadırlar. Zaten kendilerini riske atmayan ve her zaman bilinçli bir şekilde davranan insanlar seçimlerini yapmadan önce gerçek medyum kimdir veya hangi medyuma güvenilmelidir gibi soruların yanıtlarını mutlaka bulmak isterler.

Bu bilgilerin kendileri için ne kadar değerli olduğunu özellikle geçmişte sahte medyumların tuzaklarına düşen kişilerin hallerini görünce anlayan insanlar aynı durumu çevrelerindeki kişilere de önermektedirler.

Gerçek medyumlar her şeyden önce yaptıkları işlemler ile insanlara yardımcı olmak isteyen ve sürekli olarak kendilerini geliştiren kişilerdir. Yapacakları işlemlerin kimi zaman ne kadar ciddi riskler taşıyabileceğini bilen medyumlar öncelikle kendilerine gelen kişileri olabilecek durumlar ile ilgili uyarmalıdırlar.

Gerçek medyum kimdir veya medyum olmak için neler yapmak gereklidir şekilde araştırmalar yapan insanlar bu mesleğin tahmin ettiklerinden çok daha zor ve emek isteyen bir meslek olduğunu görmektedirler. Bu sebeple gerçek medyum kimdir sorusuna yanıt almadan kesinlikle harekete geçilmemelidir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı