medyumlar neler yapar

Kabala Büyüsü

Kabala büyüsü neden yapılır kabala büyüsü için başarılı medyumlar

Bilinen en eski ve aynı zamanda en zor büyü işlemlerinden biri olan kabala büyüsü günümüzde neredeyse hiçbir medyum tarafından yapılamamaktadır. Bunun sebebi ise hem çok ciddi özellikler gerektirmesi hem de medyumların oldukça zorlanmalarıdır. Eski zamanlar da Hz. Musa’nın Yehova kentine yaptığı bir ziyarette burada ilim adamlarına verdiği özel bilgilerden sonra ortaya çıktığına dair rivayetler olan bu işlemlerden Tevrat’ta da bahsedilmektedir.

Bu sebeple bu işlemler her zaman için çok önemsenmiş ve birçok kişi aslında bu işlemlerin büyü değil sadece manevi işlemler olduğundan bahsetmişlerdir. Bilindiği gibi her zaman olduğu gibi günümüzde de birçok kişi sürekli olarak büyüler hakkında araştırmalar yapmakta veya farklı amaçlar ile medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Kendilerine manevi anlamda çok ciddi yardımları olacak olan bu işlemlerin kesinlikle gerçek ve resmi medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Aksi takdirde gereksiz yere risk alınacak ve durum çok ciddi sorunlara neden olabilecektir. Kabala büyüsü yapacak olan bir medyumun her şeyden önce tüm gizli ilimlere hakim olması ve en önemlisi de çok güçlü bir zihin görüşüne sahip olması gerekmektedir. Çünkü bu işlemlerden sonra ortaya çıka enerjiler ancak zihin gücü ile kontrol edilir. Bu işlemler de özel olarak belirlenen ve çok az kişinin bildiği bazı önemli işaretler vardır.

Kısa aman içinde insanların bilinç altlarını tamamen kontrol altına alması ile ünlü olan bu işlemler bugüne kadar birçok kişinin daha önce yaşamadıkları çok ciddi sorunlar yaşamalarına neden olmuştur. Bu sebeple halen insanlar bu işlemlere temkinli yaklaşmakta ve yardım alacakları medyumları da kesinlikle doğru seçmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu işlemler hakkında araştırma yaparak medyumlara sorular sormak o kişilerin gerçek bir medyum olup olmadığını anlamak için yeterli olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı