medyumlar neler yapar

Kilit büyüsü

Kilit büyüsü nasıl yapılır kilit büyüsünü yaptıranların yorumları

Herhangi bir amaç için kilit büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle bu işlemlerin nasıl yapıldığını bilmeli ve daha sonra hangi medyumdan yardım almaları gerektiği hakkında çok ciddi araştırmalar yapmalıdırlar. Yüzlerce yıldan bu yana var olan ve bugüne kadar birçok kişinin hayatın da ciddi sıkıntıların oluşmasını sağlayan bu işlemler doğru bir şekilde yapıldıkları zaman etki altına aldıkları kişiler için hayatı içinden çıkılmaz bir hale getirebilirler.

Adından da belli olduğu gibi basit bir kilit ile yapılabilen ve kısa zaman içinde o kişinin hayatında istenen şekilde etkiler gösterebilen bu işlemler de amaç istenen kişilerin herhangi bir konuda zorluk yaşamalarını sağlamaktır. Örneğin bir kişinin herhangi bir konu hakkında konuşmasını engellemek veya konuşma yeteneğini tamamen kaybetmesini sağlamak için kilit büyüsü kullanmak oldukça yaygın bir fikirdir. Bunun yanında o kişilerin cinsel hayatlarından iş hayatlarına kadar her alan da sorun yaşamaları ve kısmetlerinin kapanmasını sağlamak içinde bu işlemler çok sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Deneyimli bir medyumu kesinlikle zorlamayan bu işlemlerin en önemli yanlarından biri de etkilerinin ilgili kilitler bulunup büyü bozma işlemi yapılana kadar sürmesidir. Medyumlar bu konu hakkında her zaman dikkatli olmaları gerektiğini bilmeli ve gelen talepleri karşılamadan önce mutlaka istenen amaca uygun şekilde hareket ettiklerinden emin olmalıdırlar.

Kilitlerin üzerine okunan özel dualardan sonra kilitlenmesi ve anahtarlarının imha edilip çok gizli bir yere gizlenmesi ile yapılan bu işlemlerin etkileri çok keskindir. Bu sebeple yapılmadan önce mutlaka iki defa düşünülmesi gerekir. Medyumlar bir kişiden aldıkları kilit büyüsü işlemleri hakkında o kişiyi mutlaka doğru bir şekilde bilgilendirmeli ve aynı zamanda kendisine hangi konulara dikkat etmesi gerektiği hakkında tüm ip uçlarını vermelidir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı