medyumlar neler yapar

Mezar Büyüsü Nasıl Yapılır

Mezar Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Mezar büyüleri tahmin edeceğiniz gibi kötü amaçlar ile yapılan ve genellikle medyumların da tercih ettikleri işlemlerdir. Çünkü bu teknik ile yapılan işlemlerin sonuçları çok güçlü olur ve uzun sürer. Aslında bu işlemlere mezar büyüsü denilmesinin neden işlemler de kullanılan nesnelerin mezar içine gömülmesidir. Medyumlar bu tarz bir işlem yapacakları zaman öncelikle insanlara mezar büyüsü nasıl yapılır veya etkileri nasıl ortaya çıkar gibi konular da bilgiler vermelidirler.

Etki altına alınacak olan kişileri temsil eden veya direk olarak o kişilere ait olan özel eşyaları üzerine okunan tılsımlı sözlerden sonra bu nesnelerin bir gece yarısı yakın zamanda vefat etmiş olan bir kişinin mezarına gömülmesi istenir. Ancak bunu mutlaka işlemleri yaptıran kişilerin yapması gerekir. Doğal olarak ortaya korkutucu bir tablo çıkar. Bu sebeple bu işlemleri yaptırmak isteyen birçok kişi genellikle bu kuralı duydukları zaman vazgeçerler.

Mezar Büyüsü Ne Kadar Etkili?

Doğru bir şekilde yapıldığı zaman mezar büyüleri de birçok büyü işlemi gibi son derece etkili olabilir. Özellikle kısa zaman içinde verdiği etkiler ile bilinen bu işlemler de genellikle insanların resimleri ve eşyaları kullanılır. Bu nesnelerine üzerine okudukları sözler de mutlaka insanların isimlerine de yer veren medyumlar bu sayede kısa zaman içinde istenen sonucu alabilirler. Bu tarz teknikler çok yaygın bir şekilde yapılırlar. Hatta birçok kişi yakınlarının mezarlarını kazdıkları zaman özel olarak hazırlanmış muskalar veya eşyalar bulduklarını belirtirler.

Tüm bunlar mezar büyülerinin bir sonucudur. Birçok kişi bu tarz işlemler ile herhangi bir kişinin hayatını kısa zaman içinde allak bullak etmiş ve ona daha önce yaşamadığı kadar ciddi sorunlar yaşatmıştır. Çok dikkatli olunması gereken bu işlemler kara büyü sınıfına girer ve her medyum tarafından yapılamaz. Bu işlemi yapacak medyumun her şeyden önce çelik gibi sinirlere ve aynı zamanda ciddi bir deneyime ihtiyacı vardır. Bu sebeple yazın altına yapacağınız yorumlar ile siz de mezar büyüsü nasıl yapılır veya benzeri konularda ki bilgilerinizi arayış içinde olan kişiler ile paylaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı