vefk

Şirinlik vefki

Şirinlik vefki işlemleri ile insanlar sevdikleri kişilerin gözlerinde ki değerlerini arttırıp o kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerinin de aynı şekilde artmasını sağlayabilirler. Medyumların en çok talep aldıkları işlemlerden biridir ve aynı zamanda etkileri genellikle kısa zaman içinde ortaya çıkar. Sevdikleri kişilerin ilgilerini çekme konusunda sorun yaşayan birçok kişi bu işlem ile istediği sonucu almayı başarmıştır. Hazırlanan vefk çizimleri genellikle insanlara verilir ve bu çizimleri üzerlerinde taşımaları istenir.

Etki altına alınması istenen kişilerin isimlerinin de mutlaka vefk çizimlerinin içinde yer alması gerekir. Çünkü harekete geçen enerjilerin direk olarak o kişiyi bulması ve etkilemesi için bu gereklidir. Vefk çizimlerin de kesinlikle hata yapılmaması ve özellikle kare şekillerin içine yazılacak olan sayıların doğru bir şekilde yerleştirilmesi gerekir. Bu sayıların toplamlarının mutlaka her iki yönde de aynı toplamı vermesi çok önemlidir. Bu kural tüm vefk işlemlerin de geçerlidir ve kontrolün kesinlikle yapılması gerekir.

Şirinlik Vefki İle Sevilen Kişinin İlgisini Çekmek

Aynı zamanda çizimler tamamlandıktan sonra vefkler insanlara verilmeden önce dış etkenlerden etkilenmemeleri için mutlaka bir koruyucu kabın içine alınmalı ve bu şekilde teslim edilmelidir. İnsanlar da kendileri için özel olarak hazırlanan bu vefkleri medyumların verdikleri süre kadar üzerlerinde taşırken kendilerine öğretilen sözleri de mutlaka günlerin belli zamanların da düzenli olarak okumaya devam etmelidirler.

Vefk işlemleri genellikle kısa zaman içinde sonuç verir ancak bunun için insanların da fiziki olarak emek vermeleri gerekir. Çünkü bu işlemleri tek amacı fiziki olarak verilen emekleri manevi enerjiler ile desteklenmesidir. Medyumlar bu konu hakkında mutlaka insanlar gerekli bilgileri vermeli ve çok büyük beklentilere girmelerini engellemelidirler. Çünkü şirinlik vefki yaptıran kişiler her zaman için kısa zaman içinde sonuç almak ve sevdikleri kişilerin kendilerine olan ilgilerini arttırmak isterler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı