medyumlar

Tercih Edilen Medyumlar

Tercih Edilen Medyumlar

Artık herkesin hakkında daha çok şey bildikleri medyumluk mesleği özellikle zorluk bakımından birçok meslekten daha özeldir. Bu mesleği yapmak isteyen kişiler için herhangi bir okul olmadığından dolayı yapacak tek şey kendilerini geliştirmektir.

Tabi bu da çok uzun bir süre emek vermek ve sabır göstermek anlamına gelmektedir. Her zaman tercih edilen medyumlardan biri olmak ve insanların güvenlerini kazanmak isteyen insanlar bu mesleği severek yapmadıkları takdirde kıs zaman içinde mutlaka vazgeçmektedirler.

Medyum olmak isteyen kişiler kısa zaman içinde edindikleri  deneyimler ile tüm medyumluk işlemlerini yapabileceklerini düşünebilmektedirler. Ancak bu çok büyük bir yanlıştır.

Çünkü medyumluk sanıldığı gibi sadece bir kitap okumak veya birkaç site gezmekle yapılabilecek bir meslek değildir binlerce yıllık bir meslek olması ve aynı zamanda dünya üzerindeki en eski meslek olarak gösterilmesi medyumluğu her zaman farklı bir meslek yapmıştır.

Çok az kişinin bu mesleği yapabilmesi ve aynı zamanda tüm medyumluk işlemlerini başarılı bir şekilde yapabilmesi medyumluk mesleğinin ne kadar zor bir meslek olduğunun ortaya koymaktadır.

Başarılı işlemler yaparak her zaman tercih edilen medyumlardan biri olmak gibi bir hayalleri olan kişiler sürekli olarak yeni bilgiler edinmeli ve kendilerini geliştirme konusunda her zaman gayretli olmalıdırlar. Oldukça uzun bir süre bu çalışmalar devam etmelerinin gerekmesi birçok kişi için sıkıcı olabilse bile başarılı bir medyum olmanın tek yolu budur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı