medyumlar neler yapar

Yapılan büyüyü bozabilen gerçek medyumlar

Yapılan büyüyü bozabilen gerçek medyumlar

Büyü bozma işlemleri hakkında kimden yardım alacaklarını bilmeyen ancak acil olarak bu işlemler ile kendilerini veya çevrelerinde ki bir kişiyi üzerilerinde dolaşan etkilerden kurtarmak isteyen kişiler mutlaka acele etmelidirler. Bu konuda ise yapılması gereken ilk iş mutlaka yapılan büyüyü bozabilen gerçek medyumlar hakkında en doğru bilgileri almak ve bu kişilerin seçimlerin de hiçbir zaman risk almamaktır. Bilindiği gibi birçok sahte medyum sürekli olarak kendilerini gerçek ve güvenilir medyumlar gibi tanıtarak insanların güvenlerini kazanmaya çalışmaktadırlar.

Özellikle bu alan hakkında bilgileri olmayan kişilere verdikleri zararlar sebebi ile bu alana karşı olan güveni tamamen yok edebilen bu kişilerden korunmak isteyen kişiler mutlaka bilgili kişilerden medyum önerileri almalıdırlar. Bir medyumun büyü bozma işlemlerini tam olarak yapabilmesi için çok ciddi bir deneyime ve aynı zamanda güçlü bir nefese yani yüksek bir maneviyata sahip olması gerekmektedir.

Çünkü bu işlemler sadece çok güçlü duaların düzenli bir sistem ile okunması ile yapılmaktadır. Okunan bu duaların ne kadar süre içinde sonuç vereceğini bilmek mümkün olmadığı gibi aynı zamanda tüm etkiler tamamen yok olana kadar bu duaları okumak gerekmektedir. Birçok kişi bu işlemler de büyülerin tersten yapılması, duaların tersten okunması, sadaka verilmesi veya kan dökülmesi gibi tekniklerin kullanılması gerektiğini düşünebilmektedir. Ancak bu çok büyük bir yanlıştır.

Çünkü deneyimli medyumlar büyülerin etkilerini tamamen yok etmenin en kısa yolunun çok güçlü duaların düzenli olarak okunması olduğunu belirtmektedirler. Yapılan büyüyü bozabilen gerçek medyumlar ile iletişime geçen kişiler de mutlaka bu medyumlardan bu tarz işlemler ile hizmet alacaklardır. Burada önemli olan bu işlemleri yapılırken insanların kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket etmemeleri gerektiğini bilmeleridir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı