medyumlar neler yapar

Odkara büyüsü

Odkara büyüsü nedir nasıl yapılır medyumlar odkara büyüsünü hangi amaçlar için yapar

Halk arasında 12 gün büyüsü olarak da bilinen ve özellikle insanların ilişkilerinin tamamen bitmesini sağlamak amacı ile yapılan odkara büyüsü çok fazla kullanılmadığı için hakkında bilgi bulmakta zordur. Bu sebeple birçok medyum ayırma büyüsü hakkında talep aldıkları zaman bu teknik yerine daha bilinen ve daha basit teknikleri kullanmaktadırlar. Çok eski zamanlardan bu yana var olmasına rağmen çok fazla uygulanmayan bu işlemleri hakkında araştırma yapan biri hem bilgi bulmakta hem de güvenilir bir medyum bulmakta zorlanabilir.

Birbirlerini çok seven ve aynı zamanda hiçbir zaman ayrılmalarına imkân dahi verilmeyen kişiler için kullanılıp kısa zaman içinde sonuç verebilen bu işlemler az da olsa bazı medyumların güvenerek kullandıkları işlemlerdir. Bilindiği gibi büyü işlemlerinin en önemli özellikleri insanların üzerlerinde çok ciddi değişimlere neden olmaları ve aynı zamanda bu değişimlerin genellikle kalıcı olmasıdır.

Yani eğer yapılan işlem tutar ve istenen sonucu verirse o zaman evli veya sevgili olan çiftler birbirlerini ne kadar severlerse sevsinler ilişkilerine nokta koyacaklardır. Bu işlemlerden sonra etkiler tam 12 gün içinde ortaya çıkmaktadır. Hatta birçok medyuma göre bu süre şaşmamakta ve kesinlikle 13ncü güne kalmamaktadır.

Bu sebeple birçok bölge de bu işlemlerin ismi odkara yerine 12 gün büyüsü olarak bilinmektedir. Sadece ayırma değil aynı zamanda sevenleri bir araya getirme veya sevdikleri kişileri kendine aşık etmek isteyen kişilere yardımcı olmak amacı ile de yapılabilen bu işlemlerden istenen sonucu almanın en kolay yolu işinin ehli olan isimler ile çalışmaktır. Bu sayede hem alınacak olan tüm riskler tamamen yok olacak hem de çok kısa zaman içinde istenen sonuçlar ortaya çıkarak insanlar da fiziki olarak emek vermeden amaçlarına ulaşacaklardır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı